Női vizilabda

A magyar női vízilabda-válogatott Magyarország nemzeti csapata amelyet a Magyar Vízilabda-szövetség irányít. Legyen Ön az első.

Vizilabdazo Ferfi Es Noi Kepek Google Kereses

Kétszeres világbajnok és háromszoros Európa-bajnok.

. 21 hours ago2207 - Vizes vb. 2 days agoKönnyedén győzött a magyar női vízilabda csapat a nyitányon. 21 hours ago10-9-re nyertek az olaszok a csoportrangadón.

Női vízilabda vb 2022 program itt. Vizes-vb női vízilabdatorna A csoport 2. 21 hours agoA magyar női vízilabda-válogatott 10-9-re kikapott az olasz csapattól a Margitszigeten zajló világbajnokság szerdai csoportrangadóján.

A Margitszigeten rendezett a védekezésen elbukott meccs után Bíró Attila szövetségi kapitány már előre is tekintett bár nem rejtette véka alá nem az olaszok inkább a saját játékosai lepték meg. 2113 - Vizes vb. Vereség Olaszország ellen a női pólótornán.

20 hours agoEgygólos vereséget szenvedett a női válogatott az olaszok ellen. Hozzászólok a cikkhez. A Kolumbia legjobbjai felett aratott 31 gólos győzelemmel mutatkozott be a magyar női vízilabda-válogatott a világbajnokság pólótornájának budapesti A csoportjában a sportág versenyeinek hétfői nyitónapján.

10-9-re kikapott a magyar női vízilabda-válogatottaz olasz csapattól a Margitszigeten zajló világbajnokság szerdai csoportrangadóján. A két válogatott között hatalmas volt a különbség az egész összecsapás során Fotó. Jól kezdett Bíró Attila csapata hamar 3-1-es előnybe került végül az első negyedet 4-3-mal húzta be.

20 hours agoElvesztette első vb-rangadóját a női vízilabda-válogatott. Sajnos nem volt komplett a csapat de a rájátszásban így is voltak sikereink az ifjúságiaknál még közelebb kerültünk az előttünk állókhoz. Kikapott a csoportrangadón az olaszoktól női csapatunk.

Az olaszok kicsivel jobbnak bizonyultak még úgy is hogy emberelőnyben voltunk ellenük és 10-9-re kikapott a magyar női vízilabda válogatott. Az elmúlt években a vízilabda ismét tündököl hiszen a férfi vízilabda-válogatott 2020-ban a budapesti Európa-bajnokságon aranyérmet szerzett míg a hölgyek bronzot a tavalyi tokiói olimpiáról pedig mindkét együttesünk férfi-női bronzéremmel térhetett haza. 2 days agoA Hajós Alfréd uszoda ahol a női vízilabda-válogatott első mérkőzését játszotta Kolumbiával 2022.

Helyen végzett a Szegedi Női Vízilabda Egyesület. OLASZORSZÁGMAGYARORSZÁG 109 34 22 31 22. 2 days agoVizes vb.

Bemutatjuk legújabb harmadik számú Nike mérkőzés mezünket amely már megvásárolható 19990 forintért a Fradi Shopban és a shopfradihu-n. Tízből nyolc magyar nem fogna fegyvert ha. 8 hours agoElvesztette az olaszok elleni csoportrangadót 10-9 a magyar női vízilabda-válogatott a hazai rendezésű világbajnokságon.

Az első találkozón Magyarország Kolumbiával találkozik és csak a gólkülönbség lehet kérdéses. 2022-06-18 1050 262 Views. A magyar női vízilabda-válogatott egy góllal alulmaradt az olasz nemzeti együttessel szemben a világbajnokság pólótornájának budapesti A csoportjában szerda este.

Ördög Éva 1982-ben szervezte meg az első magyarországi női pólócsapatot a Vasasnál majd már a felnőtt nemzeti együttes egyik edzőjeként dirigálta a lányokat az első hivatalos nemzetközi mérkőzésen. Megkezdi a szereplését a budapesti vízilabda-világbajnokságon a női válogatott. A magyar női vízilabda-válogatott 354-es gólzuhataggal kezdte meg szereplését a hazai rendezésű vízes világbajnokságon a mieink ellenfele a vb-újonc Kolumbia volt.

20 hours agoA magyar női vízilabda-válogatott egy góllal alulmaradt az olasz nemzeti együttessel szemben a világbajnokság pólótornájának budapesti A csoportjában. Ezt megtartották a magyarok több hibát is vétettek és az. Húszévesen leöregrókáztak kicsit szemtelenség volt Késely Ajna.

Június 20-án este Fotó. Egy csapat egy cél. Szerdán este már sokkal nehezebb feladat várt Bíró Attila csapatára a margitszigeti Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszodában ugyanis a mindenkire veszélyes olasz csapat következett.

A magyar női vízilabda-válogatott szerda este egy góllal kikapott az olasz nemzeti együttessel szemben a vizes világbajnokságon. 2158 - Vizes vb. Telegdy Ádámnak csak egy kívánsága van a döntőre.

Még senki sem szólt hozzá. Vizes vb 2022 vizilabda Magyarország. Bajnoki címünket legújabb termékeinkkel mint férfi női és gyerek bajnoki pólóinkkal sállal bögrével és sok mással.

Kolumbia csapata vb-újoncként ugrott a medencébe. Csudai Sándor - Origo. A Ferencvárosban nőttem fel nem mondom hogy nem került szóba már korábban is.

11 hours agoNői vízilabdatorna A csoport 2. 2044 - Hiába a jó kezdés az. 13 hours agoA magyar női vízilabda-válogatott nem találta meg az ellenszert az olaszok védekezése ellen vereség lett a vége.

Zúgta a Hajós miközben 35 gólt vágtak a magyar lányok. Olaszország-Magyarország 10-9 3-4 2-2 3-1 2-2. 20 hours agoA Kolumbia legjobbjai felett aratott 31 gólos 35-4 győzelemmel mutatkozott be a magyar női vízilabda-válogatott a magyarországi világbajnokságon.

Csudai Sándor - Origo. A csoport másik meccsén Kanada és Olaszország 77-re végzett egymással. 21 hours agoA meccs azonban most nem úgy alakult ahogy szerettük volna.

A hatalomtól független szerkesztőségek száma folyamatosan csökken a még létezők pedig napról napra erősödő ellenszélben próbálnak talpon. A korábbi női szövetségi kapitány a Nemzeti Sportnak adott interjújában beszélt az új szerepköréről. A magyar női vízilabda-válogatott 10-9-re kikapott az olasz csapattól a Margitszigeten zajló világbajnokság szerdai csoportrangadóján.

Az első két negyedben a mieink voltak a jobbak az utolsó 16 perc viszont egyértelműen a. 1 day agoLegutóbb a BVSC-Zugló női vízilabdacsapatának vezetőedzőjeként tevékenykedett az új évadban azonban már a Ferencváros leány serdülőegyüttesét irányítja Petrovics Mátyás. MagyarországKolumbia női vízilabda-mérkőzés élőben az NSO-n.

Az első negyed kiváló kezdése után az olaszok fokozatosan átvették az irányítást majd a harmadik negyedre az előnyt is. Mintha két különböző meccset játszott volna a magyar és az olasz csapat a két félidőben. Folytatás pénteken a Kanada ellen 21 órától a Margitszigeten.

Női vízilabda vb 2022 program itt. Ezek az eredmények azt jelentették hogy az ifjúsági és serdülő bajnokságban is 13. Magyari Alda kapus k és az olasz Giulia Viacava b a vizes világbajnokság női vízilabda.

Ami biztosan érdekelné. 2130 - Vizes vb. Döntetlen a szegedi spanyolgörög női pólómeccsen.